DOLAR

18,4558$% 0.22

EURO

17,8357% -0.14

STERLİN

19,9517£% -0.23

GRAM ALTIN

976,52%0,36

ÇEYREK ALTIN

1.623,00%-0,36

BİTCOİN

354335฿%1.72171

a

Başkan Soykan Zabıta Haftası’nı kutladı

 Zabıta Haftası sebebi ile Akyazı Belediyesi Zabıta personelleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Bilal Soykan, “İlçemizde kamu düzeninin korunması, vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için gece gündüz çalışan değerli mesai arkadaşlarımın Zabıta Haftasını kutluyor ve çalışmalarında kolaylık diliyorum” dedi.

ZABITA HAFTASI SEBEBİ İLE AKYAZI BELEDİYESİ ZABITA PERSONELLERİ İLE BİR ARAYA GELEN BELEDİYE BAŞKANI BİLAL SOYKAN, “İLÇEMİZDE KAMU DÜZENİNİN KORUNMASI, VATANDAŞLARIMIZIN HUZUR VE SAĞLIĞI İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN DEĞERLİ MESAİ ARKADAŞLARIMIN ZABITA HAFTASINI KUTLUYOR VE ÇALIŞMALARINDA KOLAYLIK DİLİYORUM” DEDİ.


Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan Zabıta Teşkilatı’nın 196’ncı kuruluş yıl dönümü ve Zabıta Haftası sebebi ile zabıta personelleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıya Başkan Soykan’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çakmak, Mehmet Öztürk, Ali Özer, Aslan Yılmaz, Zabıta Müdürü Özcan Özlü ve zabıta personeli katıldı. Halkın sağlığı ve güvenliği için gece gündüz demeden, 7 gün 24 saat çalışan tüm Zabıta teşkilatının haftasını kutlayan Belediye Başkanı Bilal Soykan, çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.


Belediye Başkanı Bilal Soykan, “196 yıllık köklü bir teşkilatın mensubu olan değerli personellerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşlarımızın sağlığı ve güvenliği için Akyazı sokaklarında çalışıyorlar. 73 mahallemizin tamamında büyük bir özveri ile çalışan Zabıta Müdürlüğümüz yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı oluşmasını sağlayan ve ilçemizin gelişimine katkı veren önemli bir birimimiz. Kendilerine çalışmalarında bir kez daha başarılar diliyor ve tüm Zabıta Teşkilatının Zabıta Haftası’nı kutluyorum” dedi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

SAKARYA ARICILAR BİRLİĞİ’NİN ULUSLARARASI KONGRE BAŞARISI

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0